Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Dnes
Dnes
Zajtra
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Od teraz
Od teraz
Práve beží
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na dnes
Predchádzajúci slajd
Svätá
ČT1
-
20:10
Odznak Vysočina
Nova
-
20:20
Black Adam
HBO 3
-
14:00
Nočná hra
RTL (HU)
-
22:25
Baby šéf
Nova Cinema
-
14:05
Ad Astra
Cinemax
-
21:30
Smrtelné zlo: Probuzení
HBO 3
-
00:30
Rocketman
Filmbox Premium
-
20:00
Čarovný svet Davida Copperfielda
Filmbox Family
-
08:15
Svadobné radosti
FilmBox Extra HD
-
21:00
Následujúci slajd
JOJ
Videli ste už tieto nové karty?
05:15
Miláčikovo
05:55
Noviny TV JOJ
06:20
Krimi
06:50
Noviny TV JOJ
07:15
Naši
8
07:50
Naši
9
08:25
Labková patrola
23
08:50
SpongeBob SquarePants
4
09:20
Vtáčí úlet
11:20
Flintstonovci
13:15
Veľký dar
15:30
Nová záhrada
16:35
Na chalupe
17:45
Nové bývanie
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
19:50
Najlepšie počasie
20:00
MS v hokeji 2024: SLOVENSKO - LOTYŠSKO
23:20
Lajna
1
23:50
Lajna
2
00:25
Porsche 911: 60 výročie
01:35
Rozchod na objednávku
03:40
Nová záhrada
04:35
Na chalupe
Markíza
Jedinečné príležitosti už končia. Využite ich!
06:00
Televízne noviny
06:55
Tom a Jerry
07:00
Tom a Jerry a čarodejník z krajiny Oz
08:10
Charlieho anjeli
10:15
Shazam!
13:00
Na telo
13:50
LOVEnie
16:25
Horná Dolná
12
17:45
Horná Dolná
13
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Všetko alebo nič
23:15
Bloodshot: Supervojak
01:25
Charlieho anjeli
03:00
Bloodshot: Supervojak
Jednotka
Poď študovať k nám. Získaj štátnu podporu až 16 500 € na 3 roky!
05:05
Cestou necestou
05:35
Nebíčko v papuľke
06:05
Zaži to!
06:20
Slimák Maťo a škriatok Klinček
06:30
Websterovci
06:40
Odo
06:50
Nezbedný havran
07:00
Malý rytier Trenk
07:25
Príbehy z čarovnej záhrady
07:40
Zberateľ zvukov
07:45
Xavier Riddle a Tajné múzeum
07:55
Údolie Muminovcov
08:20
Šéfkuchár Shane
08:30
Dokážeš to!
08:45
Zázračný ateliér
09:10
Príbeh rieky Poprad
4
09:40
Autosalón
10:05
Pohľady zhora
11:00
Slovensko v obrazoch
11:25
Svet v obrazoch
11:55
O 5 minút 12
12:55
Občan za dverami
13:25
Peniaze
13:50
Agatha Christie: Poirot
14:40
Agatha Christie: Poirot
15:35
Smrť prichádza v daždi
17:10
Boli sme pri tom
18:15
Veľkou lyžicou
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:16
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:20
Počasie
20:30
Toni - pôrodný asistent
1
22:05
Citrónshow
23:00
Smrť prichádza v daždi
00:30
Správy RTVS "N"
01:20
Góly - body - sekundy
01:45
Počasie
01:50
Toni - pôrodný asistent
1
01:55
Toni - pôrodný asistent
1
03:20
Pohľady zhora
04:15
Správy RTVS
Dvojka
Aj tieto autá uvidíte na našich cestách
06:15
Cyklopotulky
06:25
Encyklopédia slovenských obcí
06:40
Televíkend
07:05
Kapura
07:50
Živá panoráma
08:20
Chochmesovci
08:35
Farmárska revue
09:00
Herbárium
09:15
Halali
09:40
Na zelenej adrese
10:00
Bohoslužba
11:10
Necelebrity
11:30
Koncerty komornej hudby
11:45
Zdena Studenková jubiluje
13:05
Anjeli strážni
13:35
Odhodlaní putovať
14:00
Orientácie
14:40
Na jarmoku
15:50
Fashion Ballet’23
16:05
Dizajn doma
16:20
Dizajn doma
16:30
Fotka je mŕtva
16:45
Trochu inak s Adelou
17:50
Lov slov
18:20
Táraninky mini
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:40
Dimitri
18:45
Nezbedný havran
19:00
Malý rytier Trenk
19:20
Andyho svetové dobrodružstvá
19:35
Zázračný miniateliér
19:50
Sviatočné slovo
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10
Zdena Studenková jubiluje
21:00
Najatý klaun
22:25
Leni
23:45
Anjeli strážni
00:10
Správy RTVS "N"
JOJ Šport
Muži! Poznáte pravdu o svojej žene?
05:05
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
07:15
Atletika - Gold Continental Tour
08:55
ME vo vodnom slalome 2024
10:45
ME vo vodnom slalome 2024
12:30
ME vo vodnom slalome 2024
15:35
Hokej so Zrebným
15:45
Štúdio 2024 IIHF Majstrovstvá sveta: USA - Kazachstan
16:10
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
19:45
Štúdio 2024 IIHF Majstrovstvá sveta: Švajčiarsko - Kanada
20:10
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
23:50
Sumár dňa na MS 2024
00:10
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
02:40
2024 IIHF Majstrovstvá sveta
JOJ Plus
Takto sa dostanete k liekom ihneď
05:55
Tajný život v ZOO
6
07:15
Na chalupe
08:05
Nové bývanie
09:25
Bez servítky
13:05
Hříchy pro pátera Knoxe
8
14:30
Hříchy pro pátera Knoxe
9
16:00
MS v hokeji 2024: NÓRSKO - RAKÚSKO
19:00
Naši
19:45
Profesionáli
20:30
Ako básnici čakajú na zázrak
23:05
Do hlbiny
01:20
Bratia Sistersovci
03:25
Kinosála
03:35
Haló
04:05
Miláčikovo
04:35
Najväčšie hoaxy v dejinách
WAU
Festival kultúry Rusínov Slovenska, 20. - 26.5.2024, Svidník
06:00
Policajti v akcii
09:30
Súkromné očko
5
10:45
Súkromné očko
6
12:05
9-1-1
12
13:00
9-1-1
13
14:00
To je vražda, napísala: Konečne na slobode
16:00
CSI: Vegas
19
17:00
CSI: Vegas
20
18:00
Klamári
4
19:05
Klamári
5
20:10
Zelenáč
3
21:00
Zelenáč
4
21:55
Myšlienky vraha
11
22:45
Myšlienky vraha
12
23:40
To je vražda, napísala: Konečne na slobode
01:20
Rozdielne svety
03:10
Myšlienky vraha
11
03:50
Myšlienky vraha
12
04:30
Policajti v akcii
JOJ Svet
Dizajn nových kariet všetkých prekvapil!
06:00
História 360
08:00
Hodiny zúfalstva
08:30
Boj zblízka
09:00
Boj zblízka
09:30
Boj zblízka
10:00
Zabijaci z divočiny
11:00
Svet divočiny
11:30
Svet divočiny
12:00
Svet divočiny
12:30
Svet divočiny
13:00
Svet divočiny
13:30
Denníky dobra
14:00
Denníky dobra
14:25
Denníky dobra
14:50
Denníky dobra
15:20
Denníky dobra
16:00
Zabijaci z divočiny
17:00
Tretia ríša pred súdom
18:00
Zbrane Hollywoodu
18:30
Zbrane Hollywoodu
19:00
Zbrane Hollywoodu
19:30
Zbrane Hollywoodu
20:00
Zbrane Hollywoodu
20:30
Pearl Harbor - skutočný príbeh
21:30
Tretia ríša pred súdom
22:20
Trou de Fer - železná diera
23:20
Šialenci na surfoch
00:10
Pearl Harbor - skutočný príbeh
01:00
História 360
JOJ Cinema
PORADÍME ako získať výnos 6,1%
06:40
Uuups! Archa je fuč…
08:20
Sviatky ako z obrázka
10:05
Upír junior
11:40
Vianoce na cestách
13:15
Ostrov delfínov
14:55
King
16:50
Lassie sa vracia
18:35
V nebeských záhradách
20:15
Už teraz mi chýbaš
22:20
#FOLLOWME
23:55
Whitney
01:50
Nočná zmena
03:25
Lož má krátke nohy
Dajto
Prečo sú Škodovky stále populárne?
05:20
Zig a Sharko
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:25
Susedia
08:10
Kredenc
09:25
Partička
10:15
Dva a pol chlapa
12
10:35
Dva a pol chlapa
13
11:10
M*A*S*H
19
11:40
M*A*S*H
20
12:20
Mladý Sheldon
8
12:45
Mladý Sheldon
9
13:00
Teória veľkého tresku
4
13:30
Teória veľkého tresku
5
13:55
Teória veľkého tresku
6
14:25
Teória veľkého tresku
7
14:50
Teória veľkého tresku
8
15:20
Teória veľkého tresku
9
15:45
Priatelia
20
16:15
Priatelia
21
16:45
Dva a pol chlapa
14
17:15
Dva a pol chlapa
15
17:45
M*A*S*H
21
18:15
M*A*S*H
22
18:50
Mladý Sheldon
9
19:15
Mladý Sheldon
10
19:40
Susedia
20:30
Nebezpečný sused
22:50
Góóól!
23:35
Tammy
01:25
Dajto v pokri z Card Casina
01:45
Športové noviny
02:00
Susedia
02:40
Silvánovci
04:30
Susedia
Doma
TOTO by si mala prečítať každá ŽENA!
05:10
Chicago Med
4
06:00
Zámena manželiek
07:00
Zámena manželiek
08:10
Krok za krokom
17
08:40
Krok za krokom
18
09:15
Chicago Fire
13
10:15
Chicago Fire
14
11:00
Chicago Med
3
12:00
Smotánka
13:35
Zámena manželiek
14:55
Ruža pre nevestu
17:35
Dunaj, k vašim službám
11
19:00
Dunaj, k vašim službám
12
20:30
Skryté čísla
23:05
Pašeráčky diamantov
01:00
Všetko alebo nič
02:45
Pašeráčky diamantov
04:10
Láska cez apku 3
CS Film
Rusínsky festival 2024
06:00
Sníček a Dúhalka 2
06:10
Kikirikí
06:25
Sníček
10
06:35
Zabij nudu!
06:40
Staré pověsti české
26
06:55
O modrém autíčku
6
07:05
Broučci
10
07:20
O Dorotce
6
07:25
Mach a Šebestová
9
07:35
O Mikešovi
5
07:50
Krakonošovy pohádky
11
08:05
Já Baryk
12
08:20
Brundibáři
4
08:30
Tisíc a jedna noc
7
09:00
Teleshopping
10:15
Střílej oběma rukama
11:40
Kinosál
12:00
Naši furianti
13:45
Filmové minuty
14:00
O zatoulané princezně
15:35
Mikrob
16:00
Smrt za oponou
17:30
Utopená ponorka
17:40
Kinosál
18:00
Hotel Modrá hvězda
19:35
Broučci
7
20:00
Petrolejové lampy
21:45
Filmové minuty
22:00
Babí léto
Nova
Banky zvýšili poplatok za hazard!
06:00
Bernieho dobrodružstvá
06:05
Zig a Sharko
06:15
Mončičáci
11
07:05
Alvin a Chipmunkovia
24
07:55
Víkendové Raňajky
09:15
Policie Modrava
1
10:25
Policie Modrava
2
11:55
O päť minút dvanásť
13:00
Hriechy pre pátera Knoxa
5
14:15
Taková normální rodinka
16:25
Dívka na koštěti
18:10
Arabela sa vracia
23
18:45
Arabela sa vracia
24
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Odznak Vysočina
2
21:40
Kriminálka Anděl
3
22:55
Črepiny
23:30
Parker
01:55
Superlov
03:05
Rady vtáka Loskutáka
04:20
Črepiny
04:45
Novashopping
ČT1
Škodovka sa oplatí. Tu je dôvod PREČO
05:00
Čo naše staré mamy vedeli a na čo my sme zabudli
05:30
Z metropoly
06:00
Zaujímavosti z regiónov
06:25
Kleofášik
06:55
Poslední mohykán
08:30
Buchty ráno
08:55
Polopate
09:50
Kalendárium
10:05
Túlavá kamera
10:35
Objektív
11:10
Dynastia Novákovcov
13
12:00
Otázky Václava Moravca
13:00
Správy
13:05
Trampoty vodníka Jakubka
14:05
Berenika
15:00
Dievča svetových parametrov
16:05
Operace mé dcery
17:30
Návsie
7
18:25
Čo naše staré mamy vedeli a na čo my sme zabudli
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:52
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Športky a Šance
20:10
Svätá
21:35
168 hodín
22:09
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:10
Ako si nepoondieť život
23:35
Murdochove záhady
00:25
Gejzír
01:00
Hobby našej doby
01:25
Máme radi zvieratá
01:55
Manéž Bolka Polívku
03:10
Banánové rybičky
03:35
Chalupa je hra
04:00
Záhrada je hra
04:25
Rajské záhrady
Prima
Porovnanie: Účty zadarmo
05:10
Ako sa stavia sen
06:00
Rozprávky Bolka a Lolka
06:20
M.A.S.H
18
06:45
M.A.S.H
19
07:15
M.A.S.H
20
07:45
České chaty snov
08:45
Prima ČESKO
09:15
Prima SVET
09:50
Inkognito
11:00
PARTIA Terezie Tománkovej
11:50
Receptár prima nápadov
12:45
"Libovky" Pepu Libického
13:20
Záhradník po ruke
13:50
Vychytávky Láďu Hrušku
14:30
Vychytávky Extra
14:55
Polda
10
16:05
Otec v sukni
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Temný Kraj
9
21:40
Temný Kraj
10
23:10
Blesk
01:00
Svetlo môjho života
03:40
Pán Pip
Markíza Krimi
Zdedili ste nehnuteľnosť s hypotékou?
05:45
Policajné prípady
06:30
Policajné prípady
07:15
Policajné prípady
08:00
Policajné prípady
08:45
V mene zákona
09:50
Špecialisti
31
10:40
Špecialisti
32
11:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
19
12:10
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
20
13:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
21
14:05
Výnimočná Nikol
4
15:10
NCIS: Los Angeles
18
16:10
NCIS: Los Angeles
1
17:00
Polícia Chicago
7
18:00
Polícia Chicago
8
19:00
Bostonské vraždy
13
19:55
Bostonské vraždy
14
20:55
Špecialisti
33
21:55
Špecialisti
34
23:00
Špecialisti
10
00:10
S chladom zabijaka
6
00:55
Polícia Chicago
7
01:35
Polícia Chicago
8
02:15
Špecialisti
33
03:05
Špecialisti
34
03:55
112
04:20
Mesto tieňov
TA3
Využite výhody e-Receptu
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Správy
07:30
Dobré správy
08:00
Správy
08:30
Motoring
09:00
Správy
09:30
Záchranári
10:00
Správy
10:30
Svet technológií
10:45
Naše potraviny
11:00
V politike
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Ekonomika+/Financie+
13:00
Správy
13:30
Zdravý les
13:45
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Týždeň vo filme-1964
15:00
Správy
15:30
Investujeme
16:00
Žurnál
16:15
Špeciál s Ilievom
17:00
Správy
17:30
Showbiz
18:00
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Európa dnes a zajtra
19:30
Štúdio TA3
20:00
V politike
21:00
Správy
21:30
Záchranári
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Správy
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
V politike
03:00
Správy
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
Kupujete nehnuteľnosť? Na toto NEZABUDNITE!
06:00
Blízke stretnutie tretieho druhu
08:15
Jan
08:40
Falcon Lake
10:20
Posledná šanca
10:50
Letizia Battaglia - fotografka života a smrti
1
12:35
Letizia Battaglia - fotografka života a smrti
2
14:30
Nedokonalosti
16:05
Falcon Lake
17:45
Blízke stretnutie tretieho druhu
20:00
65
21:30
Ad Astra
23:30
Blade Runner
01:25
Vlk
03:35
Pán mravcov
Jojko HD
Ostať, či vystúpiť z 2. piliera?
05:05
Pat a Mat
20
05:25
Ekofaktor
2
05:40
Digley a Dazey
26
05:45
Viking Vicky
34
06:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
16
06:25
Tom Gates
10
06:40
Maškrtné medvedie príbehy
12
06:45
Maškrtné medvedie recepty
12
06:50
Lloyd a muchy
48
07:05
Mechamato
20
07:30
Sníček a Dúhalka
7
07:45
Zvieratká
8
08:00
Zoopark
4
08:15
Fíha tralala
6
08:25
Hanička a Murko pre najmenších
4
08:35
Odbodkovia
21
08:50
Jojko oslávencom
118
09:00
Angličanina
3
09:25
Plamienok a štvorkolky
7
09:50
Knihy od stonožky
10
10:00
Mia a čarovné ihrisko
13
10:10
Mestská farma Lellobee
14
10:15
Sonic Boom 2
18
10:35
Labková patrola
10
11:00
Strašidielka
46
11:05
Idefix
20
11:20
Moe a jeho šou
25
11:30
Babička, rozprávaj!
6
11:50
Zvierací ochrancovia
2
12:05
Rybičky Flip a Flap
4
12:15
Barbapapa na ceste okolo sveta
26
12:25
Máša a medveď
19
12:35
SpongeBob v nohaviciach
13
13:00
Deti z farmy
6
13:15
Bambuľko a Bulienka
1
13:25
Hanička a Murko pre najmenších
5
13:35
Ekofaktor
3
13:50
Volám sa Caillou
19
14:15
Fíha tralala
6
14:25
Naše prasiatko
9
14:35
Zvierací ochrancovia
2
14:50
Bambuľko a Bulienka
2
15:00
MalinyJamológia 2
2
15:20
Ovečka Shaun
10
15:30
Strážcovia Trstinového mora
12
15:40
Angličanina
4
16:00
Idefix
21
16:20
Moe a jeho šou
26
16:35
Mechamato
21
17:00
Knihy od stonožky
10
17:15
Sonic Boom 2
19
17:30
Strašidielka
47
17:40
Babička, rozprávaj!
6
17:55
Labková patrola
10
18:25
Mestská farma Lellobee
14
18:30
Tajomstvá Medovej doliny
24
18:45
Jojko oslávencom
118
18:55
Naše prasiatko
9
19:00
Zoopark
4
19:20
Plamienok a štvorkolky
8
19:50
SpongeBob v nohaviciach
13
20:15
Mechamato
20
20:45
Chrumka a Čipsík
1
21:00
Volám sa Caillou
20
21:30
Strážca vesmíru Roger
8
21:45
Jahôdka a jej kamaráti
19
22:10
Viking Vicky
35
22:25
Kúzlovanie
11
22:35
Rev a motoroví miláčikovia
5
23:00
Tom Gates
10
23:15
Malí fidlikanti
2
23:30
Knihy od stonožky
10
23:40
Zabi nudu!
26
23:55
Fidlivareška
1
00:15
MalinyJAMológia
8
00:30
Zabi nudu!
26
00:45
Knihy od stonožky
10
00:55
Kikirikí
1
01:10
Sníček
10
01:35
Kúzlovanie
12
01:45
Mestská farma Lellobee
15
01:50
Rapotáčik 3
1
02:00
Naše prasiatko
9
02:10
Kúzlovanie
11
02:20
Jojo, to vážne?!
1
02:35
Sníček
10
03:00
Hanička a Murko pre najmenších
5
03:10
Knihy od stonožky
10
03:20
Tom Gates
10
03:35
Volám sa Caillou
20
04:00
Fíha tralala
1
04:10
Malí fidlikanti
6
04:30
Sníček a Dúhalka
1
04:45
Fidlivareška
7
Zobraziť
Nastavenia